Architektura wnętrz


Główną specjalizacją pracowni jest projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych, projektowanie apartamentów, domów, rezydencji, przestrzeń sklepowych, restauracji oraz hoteli.

Zajmujemy się projektem od pomysłu do powstania, opierając się na opiniach naszych klientów, aby stworzyć unikalny projekt, który do nich przemawia. Tworzymy projekty, które są więcej niż ucztą dla ludzkiego oka. Stale ustanawiamy nowe standardy w aranżacji wnętrz, starając się zaimponować Tobie, Twoim bliskim i odwiedzającym gościom.

Home staging


Design By jest butikową firmą zajmującą się aranżacją i projektowaniem wnętrz, świadczącą profesjonalne usługi agentom nieruchomości, deweloperom oraz właścicielom, którym umożliwiamy szybszą sprzedaż po rekordowych cenach.


Klienci poruszeni czystą, miejską estetyką realizacji Design By mogą cieszyć sie kunsztem naszej pracowni.

Nadzór budowlany

Nazdzór budowy odpowiada za prawidłowe wykonanie robót budowlanych. Zapewnia, że ​​prace do wykonania są wykonywane terminowo, w wysokiej jakości i opłacalne. Monitorowanie budowy może być wykonywane w imieniu klienta, jak również w imieniu wykonawcy.

Design By oferuje usługę monitorowania budowy zarówno dla klientów, jak i kontrahentów. Może to dotyczyć całego projektu lub skomplikowanych technicznie części projektu ze specjalistycznymi inżynierami.